Kontakt

wejście na gerlach z przewodnikiem

E-MAIL

Marzysz o wyprawie na Gerlach? Chcesz zdobyć najwyższy szczyt w Tatrach i Karpatach? Skontaktuj się z nami. Pomożemy zorganizować profesjonalne i bezpieczne wejście na Gerlach. Przygotujemy plan wyprawy, zadbamy o każdy aspekt, udzielimy niezbędnych praktycznych wskazówek dla lepszego przygotowania do tego trudnego wejścia. Pamiętaj: wejście na Gerlach z przewodnikiem to jedyna opcja jaką masz, jeżeli chcesz ten szczyt zdobyć zgodnie z przepisami i w sposób bezpieczny, niezagrażający Tobie oraz innym.

Biuro Przewodnickie „erGuide” Ryszard Gajewski
34-500 Zakopane
ul. Zamoyskiego 14

NIP: 736 105 18 38

Numer konta: 77 1050 1474 1000 0022 5790 9123
Bank: ING Bank Śląski o/Zakopane

Każdy przewodnik w okresie letnim jest w stanie wyprowadzić na Gerlach 3 osoby, a w okresie zimowym 2 osoby. Żeby zorganizować wyprawę, napisz do nas lub zadzwoń. Podaj termin, w którym chciałbyś zrealizować swoje marzenie, a my zweryfikujemy, czy jest to możliwe ze względu na warunki pogodowe, jak i inne czynniki.

Mile widziane jest podesłanie informacji o doświadczeniu, jakie posiadasz w kontekście górskim, jak i kondycji fizycznej. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy plan wycieczki na Gerlach, doradzimy co warto ze sobą zabrać i jak się przygotować. Każdy program ustalany jest indywidualnie, pod kątem potrzeb uczestników, chęci, jak i posiadanych umiejętności.

Najwyższy szczyt w Tatrach oraz Karpatach jest bardzo dużym masywem, dlatego nie bagatelizuj żadnych naszych sugestii. Nie są wymagane wyjątkowe umiejętności wspinaczkowe, ale niezbędna jest bardzo dobra kondycja fizyczna. Gerlach to bardzo rozległy masyw i jest trudny orientacyjnie. Przy słabej widoczności bardzo łatwo jest się tu zgubić, a wszystkie drogi są podcięte u dołu. Wychodząc na ten szczyt musisz całkowicie polegać na naszym wsparciu i słuchać naszym poleceń!

Chodzimy na Gerlach bardzo często, znamy trasy bardzo dobrze, ale wymagamy absolutnej koncentracji i wypełniania zaleceń. Nie jest tu możliwa samowolka. Chętnie pomożemy ambitnym i doświadczonym turystom zdobyć jedną z Koron Europy, do których Gerlach się zalicza.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, jak wygląda wyprawa na Gerlach, zapraszamy do kontaktu.